Pareizs Uztura video studija - Fitness

Uz Sākumu / Pareiza Uztura Video Studija

Uzturs

Agnese Marhele @ 2009-09-23 20:00:07


Cik daudz ēst lai būtu pietiekoši? (Angliski)


Cīnīsimies pret celulītu (Angliski)

Video parādīts kā sievietes mēģina 3 celulītu novēršanas veidus, un kurš no tiem ir bijis efektīvs un kurš nē. Secinājums krēmi nespēj 100 % izārstēt celulītu, bet var uzlabot pašreizējo stāvokli.


Dzelzs (Angliski)


Effektīvs veids kā uzveikt strijas (Angliski)

Ļoti pamācošs video kā effektīvi tik vaļā no strijām. Video autore stāsta un māca kā pati tikusi galā ar šo problēmu. Arī tu vari uzveikt strijas! Nepadodies. Tas ir iespējams!


Garšaugi Latvijā!


Kas ir makrobiotikas diēta? (Angliski)


Ķlāt sēņu laiks!


Ko ēd vegāni?


Ko ēst grūtniecības laikā - Ārsta ieteikumi (Angliski)


Latvieši nogaršo poļu ēdienus


Magnijs (Angliski)


Pērc Latvijā audzētus salātus un dārzeņus

Video sižets tapis Ogres rajona saimniecībā SIA "Daugavkrasts", kura atrodas Lēdmanē un nodarbojas ar salātu, loku, sīpolu, burkānu un kabaču audzēšanu. Par saimniecību stāsta tās vadītājs Aldis Reinieks. Sižets veidots programmas "No ražas līdz ražai" ietvaros, lai paustu atbalstu vietējiem lauksaimniekiem, kuru produkti nonāk veikalu plauktos. Projektu "No ražas līdz ražai" realizē mazumtirdzniecības tīkls "Maxima" sadarbībā ar zemnieku saimniecību "Ezerkauliņi" un SIA "Latvijā audzētu dārzeņu loģistika".


Pērc Latvijā audzētus zaļumus un dārzeņus

Video sižets tapis Salaspils saimniecībā SIA "Zaļā dārzniecība", kura nodarbojas ar salātu, kabaču, selerijas stādu, kā arī zaļo lociņu audzēšanu. Par saimniecību stāsta tās vadītāja Dzirkstīte Vankina.Sižets veidots programmas "No ražas līdz ražai" ietvaros, lai paustu atbalstu vietējiem lauksaimniekiem, kuru produkti nonāk veikalu plauktos.


Probiotiķi un to nozīme uzturā


Uzmanību - ēdiens (Krieviski)

 Šis ir ļoti vērtīgs video, kur ir sīkāk paskaidrots par pārtikas piedevām. Šajā video mediķi stāsta vairāk par ātro ēstuvju uzkodām. Šajā video arī noskaties un vairāk uzzini par e-vielām, par īpaši kaitīgām e-vielām mūsu organismam. Ja esi ātro uzkodu cienītājs un tu mīli iet regulāri uz šāda veida iestādēm. Šis gandrīz stundu garais video Tev parādīs ar ko tu riskē, un kādas ir šāda dzīvesveida sekas. Šeit uzzini arī vairāk par ģenētiski modificēto pārtiku.


Uzzini vairāk par gaļu


Vegānu uztura piramīda (angliski)


Video: Anoreksija un Bulīmija


Video: Uztura Pamatprincipi : 1. Daļa


Video: Uztura Pamatprincipi : 2. Daļa


Video: Uztura Pamatprincipi : 3. Daļa


Dietas plans, Dieta
Dieta, Dietas plans, Pienemties Svara
Uztura specialiste - Agnese Marhele
PowerPoint prezentacija draugiem
Kazu Pakalpojumi - Preceties.lv
Pievienot Favorītiem:
Pievienot Favoritiem - Click here to add this page to your favorites