Kontrastdusa

Uz Sākumu / Skaistumkopšana / Strijas

Striju āsrtēšanas metodes mājas apstākļos


Kāzu Pakalpojumu Katalogs
Pašmasāža. Ikviens kosmētiskais profilakses vai ārstēšanas līdzeklis ir jāiemasē ādā. Tāpēc pašmasāža ir profilakses pamats. Pie tam ar masāžas palīdzību mēs uzlabojam asinsriti ādā.
Tomēr jāņem vērā, ka ar strijām jāstrādā ļoti uzmanīgi, jāizvairās no spēcīgas masāžas, kas var radīt traumatismu, īpaši masējot jaunas strijas.

Pašmasāžu var veikt dažādi - ar pirkstiem vai speciālām ķermeņa masāžas sukām, vai cimdiem. Ar pirkstiem var izmasēt atsevišķi katru striju.

Masāžas virzieni: augšstilbiem - virziens uz augšu, gurniem un sāniem - apļveida kustības, centrējot uz cirksni, vēderam - pulksteņrādītāja virzienā, krūtīm - centrējot uz padusēm. Masāžas vēlams veikt katru dienu 10 - 15 minūtes. Šajā laikā pretstriju līdzeklis tiek iemasēts ādā un veicināta asinsrite.
Ķermeņa problemātiskajās zonas, ieteicams norīvējot ar linu dvieli. Šāda masāža atbrīvojos ādu no atmirušajām daļiņām. Pēc tam problemātiskās zonas ieziež ar pīlinga krēmu un pretstriju kosmētiskiem līdzekļiem. Tos ādā iesmērē ar taisnām kustībām uz augšu.
Lieliskai masāžai ieteicams izmantot līdzekļus, kuru sastāvā ir A, E un C vitamīni, piemēram, bērnu eļļas (Johnson&Johnson, Bubchen).

Kontrastduša. Vienkāršākā un lētākā procedūra ādas tonizēšanai ir mērena kontrastduša. Tas ir labs treniņš ādai, jo aukstā ūdenī asinsvadi tiek sašaurināti, bet siltā paplašināti. Tas veicina labu asins cirkulāciju un palīdz ādai kļūt elastīgākai. Veicot kontrastdušu vajadzētu ievērot mērenību ūdens temperatūrā - mēreni siltu un mēreni aukstu. Šī procedūra lieliski tonizē ne vien miesu, bet arī garu, tāpēc to ieteicams veikt no rītiem.
Pēc dušas ieteicams viegli iemasēt ādā mitrinošu ķermeņa eļļu. Lieliski derēs der avokado, kviešu asnu eļļa, mandarīnu, priedes, greipfrūtu vai eikaliptu eļļa, kā arī žeņšeņa, Āzijas centellas, kosas un zirgkastaņa ekstrakts.

Ieteicams apstrādāt problemātiskās vietas:
• svara zaudēšanas gadījumos tās ir vietas, kur ir visbiezākais tauku slānis,
• pārējos gadījumos – vēders, gurnu daļa, stilbu iekšpuse, ceļgali un krūtis.

Agnese Marhele @ 2009-10-19 14:31:22

Striju ārstēšanas metodes ārpus mājas  Atpakaļ     Tālāk  Vai striju draudus var pamanīt?Pievienot komentāru:
Vārds:E-pasts:
Komentārs:

    Apskatīt visus komentārus


Dietas plans, Dieta
Dieta, Dietas plans, Pienemties Svara
Uztura specialiste - Agnese Marhele
PowerPoint prezentacija draugiem
Kazu Pakalpojumi - Preceties.lv
Pievienot Favorītiem:
Pievienot Favoritiem - Click here to add this page to your favorites