Strijas meitenei

Uz Sākumu / Skaistumkopšana / Strijas

Strijas


Kāzu Pakalpojumu Katalogs
Pret strijām ir jāsāk cīnīties tad, kad tās vēl nav sākušas veidoties. Ir dažas lietas, kuras katra no mums var pielietot ikdienā, jo, kad strijas būs izveidojušās, novērst tās pilnībā ar ķermeņa kopšanas līdzekļiem un procedūrām nav iespējams. Striju profilaktiska novēršana ir daudz efektīgāka, nekā to mazināšana un likvidācijas procedūras. Vienkāršākās profilakses metodes:

1. Lai nesāktu veidoties strijas, ir jādzer daudz šķidruma (1,5–3 litri dienā). Ja organisms būs pietiekami apgādāts ar mitrumu, tad āda būs elastīgāka. Elastīgums neļaus ādai plaisāt.

2. Ieteicams regulāri lietot uzturā produktus, kas satur A, C un E vitamīnu. Vitamīni uzlabo ādas elastību un vingrumu, tāpēc vajadzības gadījumā iesaka lietot papildus aptiekās nopērkamos vitamīnus. Sevišķi ieteicams uzturā lietot apelsīnus, citronus, tomātus, spinātus, brokoļus, sēklas, riekstus u.c. produktus, kuros koncentrētā veidā ir šie vitamīni.

3. Ieteicams izvēlēties zivju produktus un papildus uzņemt omega-3 taukskābju preparātus.Vasarā ieteicams iespēju robežās vairāk uzturēties svaigā gaisā - pastaigāties gar jūru vai mežu. Vasaras periodā īpaši svarīgi sekot līdzi izdzertajam šķidruma daudzumam. Karstā laikā organisms pastiprināti zaudē šķidrumu un ādai ir lielāks risks zaudēt elastību.Svarīgi uzturēt ādā elastīgumu, jo tikai elastīga āda spēj izvairīties no striju veidošanās.

Agnese Marhele @ 2009-10-19 15:47:03

Procedūras tām, kurām jau IR strijas  Atpakaļ     Tālāk  Striju ārstēšanas metodes ārpus mājasPievienot komentāru:
Vārds:E-pasts:
Komentārs:

    Apskatīt visus komentārusVārds: Marta 19/04/11 7:43 pm
Kuras procedūras drīkst veikt barojot mazuli ar krūti?
Jo pagadidām strijas ir ļoti svaigas un esmu gatava ar tām cīnīties.

Vārds: January 29/04/11 5:25 pm
That's not just the best awnesr. It's the bestest answer!
Dietas plans, Dieta
Dieta, Dietas plans, Pienemties Svara
Uztura specialiste - Agnese Marhele
PowerPoint prezentacija draugiem
Kazu Pakalpojumi - Preceties.lv
Pievienot Favorītiem:
Pievienot Favoritiem - Click here to add this page to your favorites