skritulslidosana

Uz Sākumu / Sporta Uzturs un Sports / Sports

Skrituļslidošana


Kāzu Pakalpojumu Katalogs

Skrituļslidošana ļauj sadedzināt kalorijas svaigā gaisā. Tas ir viens no vispieejamākajiem aktīvā sporta veidiem – gan vienatnē, klausoties mūziku, gan draugu pulkā, gan ģimenes lokā ar bērniem. Savukārt ekstrēmo izjūtu cienītājiem skeitparkos iespējams izbaudīt elpu aizraujošus trikus gaisā, sākot ar papēža satveršanu līdz pat piruetei un lēkšanai pa kāpnēm.

Skritļslidošana nodrošina augšstilbu, dibena, vēdera un krūšu muskulatūru. Salīdzinot ar skriešanu, skrituļslidošana rada daudz mazāku slodzi locītavām. Kaut arī skriešana ir vairāk aerobiska nodarbe, tā nenoslogo kāju muskuļus tik ļoti kā skrituļslidošana.

Tā kā skrituļslidošana ir ātrs sporta veids, negadījumi ir iespējami pat uz visgludākās virsmas. Tāpēc jāpadomā par drošību. Nepieciešama ķivere, elkoņu, ceļu un plauksatas locītavu sargi. Papildu ekstra – jostas soma, ko apliek ap vidukli. Ja tā ir pietiekami liela, tajā var ievietot rezerves ritenīšus, gultņus, nelielu pirmās palīdzības komplektu, kā arī saulesbrilles un kaut ko slāpju remdēšanai.

Skrituļslidošanai vislabāk izvēlēties gludu asfaltu pēc iespējas tīrākā un zaļākā apkārtnē. Treniņiem jāizraugās vieta, kur nav satiksmes.

Agnese Marhele @ 2008-02-19 08:43:11

Skriešana  Atpakaļ     Tālāk  SlēpošanaPievienot komentāru:
Vārds:E-pasts:
Komentārs:

    Apskatīt visus komentārusVārds: slidotājs 15/07/10 12:18 pm
Interesanti, kapēc gan man vajadzētu līdzi ņemt ritenīšus un gultņus, ja es nedodos nedēlu garā slidojumā :))?
Dietas plans, Dieta
Dieta, Dietas plans, Pienemties Svara
Uztura specialiste - Agnese Marhele
PowerPoint prezentacija draugiem
Kazu Pakalpojumi - Preceties.lv
Pievienot Favorītiem:
Pievienot Favoritiem - Click here to add this page to your favorites