Uzturs- mūsu nākotne

Uz Sākumu / Pareizs Uzturs un Dzīvesveids / Dažādas interesantas lietas

Sāc tievēt!


Kāzu Pakalpojumu Katalogs
Dietas Plans, Dieta

Konsultē: uztura speciāliste Agnese Marhele www.pareizs-uzturs.com redaktore

http://www.pareizs-uzturs.com/dietas-plans/dieta.php

Ikdienas cilvēks saskaras ar to, ko šodien likt uz galda, ko šodien ēdīsim?! Mēs katru dienu uzņemam uzturu lai augtu, attīstītos un lai dzīvotu. Uztura kvalitātei ir būtiska nozīme mūsu dzīvē. Lai arī šobrīd mēs nevarētu sūdzēties, ka uzturs būtu nepieejams, jo ir tik daudz pārtikas veikalu un tirdzniecības veikalu, tomēr ikdienas steigā nepamanām, ka ar pārtikas izvēli varam nodarīt sev pāri.

Cilvēks ir tas, ko viņš ēd. Esam dzirdējuši šo teicienu un pasmaidām, bet šim teicienam ir būtiska pamatdoma. Tu vari salīdzināt pārtikas produktu ar sevi un palūkoties, vai tu vēlētos būt produkta vietā. Sulīgā veselīgā zemene, jā tāda es vēlos būt skaista, pievilcīga, sulīga. Bet apvītusi zemene ar iepuvumu, vai tāda es vēlos būt – tad ja es to ēdu, tad to var salīdzināt ar sevi. Jābūt uzmanīgiem ar sastāvējušiem produktiem ledusskapī. Jāseko lai svaigie augļi un dārzeņi netiek apēsti savītuši vai bojāti.

Gaļas cīsiņš – kur it tik daudz piemaisījuma, to var salīdzināt ar ārēji tu izskries labi, bet iekšēji tev ir diskomforts, tevi moka kādas slimības.

Mūsu nākotne ir atkarīga no uztura kvalitātes. Uzturs ik dienas ir jāmaina. Tam nevajadzētu būt vienveidīgam. Svaigajos augļos un dārzeņos ir tik daudz vitamīnu un minerālvielu, tāpēc būtiski, ka tos mēs lietojam vairāk svaigā veidā.

Uzturs dod enerģiju, spēku. Nevajadzētu būt tā, kad paēdam un mums ir nogurums, tātad uztura kvalitāte nav bijusi pietiekoši laba. Vai uzturs bijis pa daudz. Uzturs jāuzņem tik daudz, lai vēl gribētos, bet jūtama sāta sajūta.

Tavas izmaiņas ir iespējamas neatkarīgi no tā, vai vēlies nomest kādus pāris kilogramus vai pat pāris desmitus.

Sāc tievēt!

Tievē pēc Diētas plāna ar paša izvēlētiem produktiem.

Kāpēc tievēt pēc plāna 15 dienām? Vispirms tas iemāca disciplinēt sevi nepārēsties, ēst 4 reizes dienā, mazām porcijām. Iemāca ēst nedaudz neierastāku ēdienkarti, kas ir pozitīvi, jo ēdienkarte ir jāmaina lai uzņemtu pietiekoši dažādus vitamīnus un minerālvielas.

www.pareizs-uzturs.com  ir iespēja tikt pie sava diētas plāna 1 minūtes laikā.

Diētas plānu ir ieztrādājuši dietologi un uztura speciālisti, sastādot 2 produktu grupas, no kurām tiek izvēlēts noteikts skaits produktu.

Bieži vien ieskatoties diētās, atrodas kaut kādi produkti kurus nelieto un sanāk pilnīgi novērties no diētas būtības. Tāpēc radīts īpašai viegls ceļš kā tikt pie individuālas diētas – tāpat kā būt vizītē pie dietologa un izvēlēties sev piemērotu tievēšanas plānu.

Lai saņemtu šo diētas plānu, tev jānosūta tikai 1 SMS nepilna lata vērtībā un tu tiksi pie savas ilgi gaidītās diētas!

Diēta - tā nav badošanās, bet gan pareiza uztura izvēle ēdienkartē. Pareiza uztura izvēle satāv no vairākām ēdienreizēm, kas uzlabo pašsajūtu, un arī uztur tevi labā formā, kā arī ļauj atbrīvoties no liekajiem kilogramiem.

Pieteikties diētas plānam: http://www.pareizs-uzturs.com/dietas-plans/dieta.php
 

Agnese Marhele @ 2009-09-06 16:40:51

Sāc gadu veselīgi! Ieteikumi, kas var izmainīt tavu dzīvi!  Atpakaļ     Tālāk  Septembris - Sirds veselības mēnesis BaltijāPievienot komentāru:
Vārds:E-pasts:
Komentārs:

    Apskatīt visus komentārusVārds: Ezīte 12/01/12 4:01 pm
Jā, jā, pieteicos diētas plānam, bet to varu izmest miskastē, jo es augļus un piena produktus vispār neēdu (negaršo), bet bez tiem to sastādīt nesanāca.

Vārds: Ezīte 12/01/12 4:05 pm
Jā, jā, pieteicos diētas plānam, bet to varu izmest miskastē, jo es augļus un piena produktus vispār neēdu (negaršo), bet bez tiem to sastādīt nesanāca.
Dietas plans, Dieta
Dieta, Dietas plans, Pienemties Svara
Uztura specialiste - Agnese Marhele
PowerPoint prezentacija draugiem
Kazu Pakalpojumi - Preceties.lv
Pievienot Favorītiem:
Pievienot Favoritiem - Click here to add this page to your favorites