ritenbrauksana

Uz Sākumu / Sporta Uzturs un Sports / Sports

Riteņbraukšana


Kāzu Pakalpojumu Katalogs

Ja tev nepatīk skriešana, skrituļslidošana, varbūt riteņbraukšana ir tev vispiemērotākais sporta veids. Pirms sāc nodarboties ar šo sporta veidu, pārliecinies, vai divritenis piemērots tavam augumam. Iemācies bremzēt un pārslēgt riteņa ātrumus. Arī sēžamvietai ir būtiska loma, lai nerastos asinsrites traucējumi, tādēļ iegādājies sēdekli ar lielāku laukumu sēdēšanai (slēgtais sēdeklis ar polsterējumu vidusdaļā).

Sievietei sēdekli vajadzētu piemeklēt ar šauru sēdekļa priekšgalu un platāku daļu aizmugurē. Vīriešu sēdeklis ir platāks un garāks. Braucot ar velosipēdu jāsēž vertikāli, nav ieteicams braukt saliecoties uz priekšu, lai nenoslogotu muguras muskulatūru.

Braucot ar velosipēdu, lielākā slodze ir sirdij, asinsritei un plaušām, kā arī tiek nostiprināta augšstilbu muskulatūra. Ceļu locītavas un mugura turpretī ir noslogota daudz mazāk, to tām nav jāuzņem tāda veida triecieni kā skriešanas laikā. Riteņbraukšana ir laba alternatīva, ja jums, piemēram, savainota kāja un jāatliek skriešanas vai soļošanas treniņš.

Riteņbraukšanu iedala: kalnu, BMX ,šosejas.

Agnese Marhele @ 2008-03-20 09:01:11

Peldēšana  Atpakaļ     Tālāk  SkriešanaPievienot komentāru:
Vārds:E-pasts:
Komentārs:

    Apskatīt visus komentārus


Dietas plans, Dieta
Dieta, Dietas plans, Pienemties Svara
Uztura specialiste - Agnese Marhele
PowerPoint prezentacija draugiem
Kazu Pakalpojumi - Preceties.lv
Pievienot Favorītiem:
Pievienot Favoritiem - Click here to add this page to your favorites