lasis

Uz Sākumu / Diētas / Diētas - Ātri un Efektīvi

Laša diēta


Kāzu Pakalpojumu Katalogs
Dietas Plans, Dieta

Lasis ieņem ļoti cienījamu vietu jūras produktu klāstā. Lasi ēd pat tie cilvēki, kuri atsakās no citām zivīm vispār. Tas ir pareizi jāpagatavo, lai tas ir gan sulīgs, gan saglabā savu pievilcīgo krāsu. Tā ir lieliska olbaltumvielu diēta.

Diētas laikā Tev ir jāatsakās gan no cukura (arī saldumiem), konservētiem produktiem un ātrām uzkodām ēstuvēs.

Diēta nes labus rezultātus, uzlabojas atmiņa un pieaug enerģiskums! Šo diētu var ievērot tik ilgi, kamēr vien jūti nepieciešamību pamainīt pavisam citu ēdienkarti, vai citu diētu. Diētas laikā jāuzņem pietiekoši daudz šķidruma!

No rīta pirmā ēdienreize – neliela laša fileja, to var apvienot ar vienu nelielu porciju auzu pārslu biezputras. Dzer zaļo tēju vai ūdeni.

Otrā ēdienreize – 2 filejas mazsālīta laša (līdz 250 g kopā),pievieno citrona sulu un zaļumus (dilles vai lociņus) pēc patikas. Dzer ūdeni vai minerālūdeni.

Trešā ēdienreize – Laša vietā var pamainīt līdz 50 gramiem vārītas vistas filejas. Kā uzkodu - 50 g riekstu vai žāvētu augļu. Dzer ūdeni vai minerālūdeni.

Ceturtā ēdienreize – 2 filejas mazsālīta laša (līdz 250 g kopā),pievieno citrona sulu un zaļumus (dilles vai lociņus) pēc patikas. Dzer ūdeni vai minerālūdeni.

Piektā ēdienreize - Laša vietā var pamainīt līdz 50 gramiem vārītas vistas filejas. Kā uzkodu - 50 g riekstu vai žāvētu augļu. Dzer ūdeni vai zaļo tēju.

Agnese Marhele @ 2009-08-26 21:50:18

Laimas Vaikules diēta  Atpakaļ     Tālāk  Makaronu diētaPievienot komentāru:
Vārds:E-pasts:
Komentārs:

    Apskatīt visus komentārus


Dietas plans, Dieta
Dieta, Dietas plans, Pienemties Svara
Uztura specialiste - Agnese Marhele
PowerPoint prezentacija draugiem
Kazu Pakalpojumi - Preceties.lv
Pievienot Favorītiem:
Pievienot Favoritiem - Click here to add this page to your favorites