Uz Sākumu / Skaistumkopšana / Ķermenis

Ķermeņa apgleznošana


Kāzu Pakalpojumu Katalogs
Dietas Plans, Dieta

Noslēpumaina, erotiski eksotiska skaistuma uzburšanas līdzeklis ir ķermeņa apgleznošana ar hennas “tetovējumiem”. Šie zīmējumi izbāl apmēram pēc četrām nedēļām. Tad tie atkal jāatjauno vai jāveido citi.

Henna ir ekstrakts, ko iegūst no krūma lapām. Šis krūms aug Indijā, Ēģiptē, Tunisijā, Marokā un citur. Izkaltētās lapas sastrādā pulverī. Hennai var būt oranži, brūni un sarkanīgi toņi.”Tetovējuma” krāsa ir atkarīga arī no uzklāšanas tehnikas, receptūras un iedarbības ilguma.

Oriģinālais mendi

Īstajam mendi rakstam jāizvēlas klasiskā apgleznošanas metode un jālieto oriģinālais hennas pulveris. Šis krāsojums noturas visilgāk.

Mendi-mani

Noslēpumainu austrumniecisku simbolu gleznošana ar hennu ir apmēram 5000 gadus veca un aktuāla vēl šodien. Turklāt katrai kultūrai ir savi raksti un maģiskās zīmes un ikvienam simbolam sava nozīme.

Kas nepieciešams

Hennas pulveris, bļodiņa, karote, kafijas vai melnās tējas novārījums, kaprona zeķe vai sietiņš, citronu sulas tinktūra, cukurs un olīveļļa vai tikai eikalipta eļļa, marle un plāksteris. Tējkarote, vates kociņš, koka irbulītis vai smalka ota gleznošanai ar brīvu roku, alkohols(toniks sejai), sūklītis, varbūt arī polietilēna cimdi, avīzes paliktnim, konditorejas garnējamā šļirce.

Iesācējiem labi noder šabloni. To spraugas aizkrāso ar hennas ziedi. Šo ziedi var nopirkt jau sagatavotu gleznošanai.

Sagatavošanās

Hennas pulverim jābūt smalkam un bez kunkuļiem, tāpēc pirms lietošanas tas jāizsijā caur sietiņu vai zeķi. Spilgtākas un tumšākas krāsas iegūšanai pievieno kafiju vai tēju. Šim nolūkam norādītajam ūdens daudzumam pievieno divas tējkarotes tējas vai kafijas novārījuma, uzvāra un noliek ievilkties. Pulveri samaisa ar karsto novārījumu, līdz rodas putrveida masa.

Tetovēšanas” tehnika

Labi zīmētāji var strādāt ar brīvu roku, izmantojot smalku otiņu vai koka irbulīti. Daļa hennas ziedes jāiepilda “šļircē” vai kādā flakonā ar tievu kakliņu. Ja ziede tajā iestrēgst, jāņem palīgā kniepadata. Jo ilgāk ziedi atstāj uz ādas, jo skaistāks ir “tetovējums”. Tāpēc ieteicams ziedi atstāt pa nakti, apklājot ar marli un plaksteri. No rīta hennu uzmanīgi nokasa.

Svarīgi

Lai “tetovējums” teicami izdotos, ādai jābūt pilnīgi tīrai un attaukotai. Labi der arī pīlings. Drošam rezultātam āda jānotīra ar alkoholu(sejas toniku).

Ar brīvu roku

Šī metode prasa iepriekšēju vingrināšanos, zīmējot ar zīmuli vai flomāsteru uz papīra izvēlēto rakstu vai simbolu.

Tik pat labi uz papīra var vingrināties arī ar hennas ziedi. Mazu simboliņu zīmēšanai ar roku ideāls ir speciālais tetovēšanas zīmulis.

Izdomā pati!

Simbolu, zīmju un ornamentu pasaule ir neaptverama. Tev ir iespēja greznoties ar senām Austrumu zīmēm, bet vari izdomāt arī savus, tikai tev saprotamus simbolus.

Agnese Marhele @ 2010-05-03 07:43:01

Ķermeņa ādas kopšana  Atpakaļ     Tālāk  Ķermeņa kopšanaPievienot komentāru:
Vārds:E-pasts:
Komentārs:

    Apskatīt visus komentārus


Dietas plans, Dieta
Dieta, Dietas plans, Pienemties Svara
Uztura specialiste - Agnese Marhele
PowerPoint prezentacija draugiem
Kazu Pakalpojumi - Preceties.lv
Pievienot Favorītiem:
Pievienot Favoritiem - Click here to add this page to your favorites