ielu vingrosana

Uz Sākumu / Sporta Uzturs un Sports / Sports

Ielu vingrošana


Kāzu Pakalpojumu Katalogs

Kas ir ielu vingrošana?

Ielu vingrošana ir atlētiskāsvingrošanas, calisthenics, parkour un hip-hop kultūras un sporta apvienojums.

Atlētiskā vingrošana – ir vingrinājumu sistēma ar dažādām piepūlēm tendēta uz veselības nostiprināšanu, spēka un izturības attīstību un atlētisku ķermeņa uzbūves veidošanu. Atlētisko vingrošanu izmanto lai palielinātu spēku, attīstītu fizisko formu, vai atjaunotu traumēto ķermeņa daļu darbību.

Calisthenics – ir vingrojumu komplekss, kas sastāv no daudz, dažādiem vienkāršiem vingrinājumiem kuri tiek izpildīti ar sava ķermeņa svaru. Šo vingrinājumu mērķis ir trenēt ķermeņa muskulatūras spēku un attīstīt vispārējo fizisko sagatavotību.

Parkour– ir fizska disciplīna, kuras dalībnieki skrien pa ,maršrutu pārvarot jebkurus pa ceļam radušos šķēršļus maksimāli efektīgā veidā tā kā to darītu ekstremālā situācijā, izmantojot tādas iemaņas kā lekšana, rāpšanās vai citi specializētas parkour iemaņas. Parkour ir radies Francijā, un viens no tā aizsācējiem ir Deivids Bells (David Bell).

Hip-hop – ir mūzikas žanrs, kurš tipiski sastāv no ritmiska vokāla stila ko sauc par „rap” kam pavadījumā skan mūzika. Hip hop mūzika ir daļa no hip hop kultūras kuras aizsākumi ir meklējami 1970-jos gados Ņujorkas rajonā „Bronx”. Sākotnēji šo kultūru radījuši un attīstījuši afro amerikāņi un lielu iespaidu uz šo kultūru ir atstājis Jamaikas nacionālās mūzikas stils.

Ielu vingrošanas pamatā ir vingrinājumu komplekss kur lielākoties tiek strādāts ar sava ķermeņa svaru. Par ielu vingrošanu to sauc tādēļ, ka viss šis vingrojumu komplekss ir pielāgots āra apstākļiem. Ar ielu vingrošanu ir iespējams nodarboties gan specializētos sporta laukumos, gan jebkurā citā vidē, kā piemēram pilsētu parkos, ēku kompleksos, pieturvietās, daudz dzīvojamo māju pagalmos, kā arī tieši pretēji brīvā dabā, mežā vai pie jūras.

Kāda ir galvenā ielu vingrošanas priekšrocība?

Galvenā ielu vingrošanas priekšrocība ir iespēja iegūt spēcīgu muskulatūru, atlētisku augumu un labu fizisko formu neiztērējot ne santīma uz sporta zāļu apmeklējumiem.

www.ieluvingrosana.lv

Agnese Marhele @ 2011-02-03 08:41:13

Golfs  Atpakaļ     Tālāk  KaitbordsPievienot komentāru:
Vārds:E-pasts:
Komentārs:

    Apskatīt visus komentārus


Dietas plans, Dieta
Dieta, Dietas plans, Pienemties Svara
Uztura specialiste - Agnese Marhele
PowerPoint prezentacija draugiem
Kazu Pakalpojumi - Preceties.lv
Pievienot Favorītiem:
Pievienot Favoritiem - Click here to add this page to your favorites