Uz Sākumu / Skaistumkopšana / Rokas

Gēla nagi


Kāzu Pakalpojumu Katalogs

Gēla nagi – risinājums sievietēm, kas vēlas skaistus koptus nagus, bet ar saviem dabīgajiem nagiem to nevar panākt. Gēla nagus pieaudzē izmantojot formas vai tiešus. Gēla nagu dizains un laka saglabājas ievērojami ilgāk nekā uz dabiskajiem nagiem. Tāpēc bieži vien gēla nagi tiek izvēlēts kā ideāls ceļš uz skaitiem un koptiem nagiem.

Jāņem vērā, ka gluži bez nagu garuma speciālists nevar tikt galā – vēlams lai dabīgie nagi ir vismaz 1 cm gari lai var uzlikt tipšus.

Manikīra speciālists vispirms sagatavo nagus – novīlē gan naga virspusi gan nagu galus.

Ja nagi tiek likti ar tipšiem, vispirms tiek piemeklēts atbilstoša lieluma tipši. Tipšus pielīmē jau sagatavotajam nagam. Pēc tam tiek nokniebts liekais garums. Vēlāk tiek likta želeja. Pēc željas uzklāšanas tie tiek likti UV staru lampā. Šajā lampā nagu želeja sacietē. Želeju vēlāk pievīlē, kur tas nepieciešams. Vēlāk tiek likts nagu spīdums un nagus atkal liek UV lampā lai sacietē.

Ja nagus pieaudzē ar formām, tad meistare izmanto speciālas formas, kuras pieliek zem naga brīvās malas un nostiprinātas. Ar gēlu izveido tīkamo formu un liek UV staru lampā lai sakalst. Tiek likta otra kārta želejas un tajā var iestrādāt jau dizaina elementus.

Nagu uzlikšana parasti aizņem 3 stundas. Tas nav ātrs proces jo vis tiek rūpīgi veidots soli pa solim.

Profilaksi parasti veic 1 reizi mēnesī, bet ja nags nolūzt, vai nagi aug ātrāk, to veic pēc nepieciešamības. Tās ilgums parasti ir 1 stundu.

Mūsdienās gēla nagu dizainu iespējas ir ļoti plašas. Tās parasti piedāvā meistars. Varat doties ar savu ideju, jo gēlā ir iespēja iestrādāt dažādus spīdumus, foliju, augu motīvus un citus materiālus. Ir iespējami arī dažādu krāsu gēli.

Nagus neiesaka pieaudzēt pirms 16 gadiem, tiem, kas lieto antibiotikas vai vēža slimniekiem, nagu sēnīšu gadījos.

Cenas pie katra meistara ir atšķirīgas. Vidēji tās svārtās no 15 -30 Ls.

Agnese Marhele @ 2009-09-06 18:38:20

  Tālāk  īpašas rūpes par nagiemPievienot komentāru:
Vārds:E-pasts:
Komentārs:

    Apskatīt visus komentārus


Dietas plans, Dieta
Dieta, Dietas plans, Pienemties Svara
Uztura specialiste - Agnese Marhele
PowerPoint prezentacija draugiem
Kazu Pakalpojumi - Preceties.lv
Pievienot Favorītiem:
Pievienot Favoritiem - Click here to add this page to your favorites