fitness-udeni

Uz Sākumu / Sporta Uzturs un Sports / Fitness

Fitness ūdenī


Kāzu Pakalpojumu Katalogs

Ūdens rada labsajūtu un uztur veselīgu tonusu visā ķermenī. Nelaid garām izkustēties siltā ūdenī, spoži spīdot nevis baseina spuldzēm, bet – saulei!

Lai peldēšanu varētu saukt par treniņu un organismam būtu fiziska slodze, kā arī trenētu muskuļus, nepieciešams bez apstājas peldēt vismaz 20 minūtes vai pusstundu. Guļot uz muguras viļņos, tikai nedaudz kustoties, - lai noturētu līdzsvaru, tādejādi atslābinot mugurkaulu un plecu joslu. Vari arī nodarbināt kāju muskuļus, soļojot vai skrienot pa ūdeni.

Lai pelde atbilstu treniņam tev jādodas uz ezeru vai upi. Gan pirms, gan pēc treniņa kārtīgi jāizstaipās, lai iesildītu muskuļus. Ezerā vari mest lielus apļus – ar nosacījumu, ka tu proti peldēt un tu apzinies savas spējas, jo, iepeldot ezera viducī, var pietrūkt spēka tikt līdz krastam. Labāks variants – rīkojies kā peldbaseinā: peldi desmit reizes pa 20 metriem. Ar šādu peldi ne tikai nostiprināsi visus ķermeņa muskuļus, bet arī trenēsi izturību.

Ūdens stiprina muguru. Ja tev ir muguras sāpes, tad ūdens tev ir kā radīts, jo tajā ir iespējams kustēties un pat sportot, neradot slodzi mugurkaulam. Ūdenī atrodoties it kā atrodoties bezsvara stāvoklī.

Muguras muskuļus var trenēt peldot uz muguras. Šāds peldēšanas veids palīdz iztaisnot arī nedaudz salīkušu muguru – tiek stiepti krūšu muskuļi un tie vairs nevelk plecus uz priekšu, liekot mugurai ieliekties. Turklāt peldot uz muguras nav jādomā par elpošanu, nepieciešams vien koordinēt roku un kāju kustības un noturēt pareizu stāvokli ūdenī.

Dažādas Fitnesa nodarbības skaties video sadaļā:

http://www.pareizs-uzturs.com/public/video-fitness.php

Agnese Marhele @ 2007-09-29 14:00:22

Fitness jebkurā vecumā  Atpakaļ  Pievienot komentāru:
Vārds:E-pasts:
Komentārs:

    Apskatīt visus komentārusVārds: Janai 21/10/11 11:16 am
I have been so bwleidered in the past but now it all makes sense!

Vārds: Minerva 23/10/11 2:16 am
I rlleay couldn't ask for more from this article.
Dietas plans, Dieta
Dieta, Dietas plans, Pienemties Svara
Uztura specialiste - Agnese Marhele
PowerPoint prezentacija draugiem
Kazu Pakalpojumi - Preceties.lv
Pievienot Favorītiem:
Pievienot Favoritiem - Click here to add this page to your favorites