bulgaru edienkarte

Uz Sākumu / Pareizs Uzturs un Dzīvesveids / Nacionālie ēdieni

Bulgāru ēdienkarte


Kāzu Pakalpojumu Katalogs

Bulgāru ēšanas ieražas ir ietekmējuši gan austrumnieki, gan eiropieši, it īpaši franči. Brokastīs bulgāri dzer pēc turku parauga sagatavotu kafiju, raudzētu pienu, jogurtu, ēd rupja maluma kviešu maizi ar sviestu un ievārījumu, pusdienās pasniedz treknas gaļas ēdienus ar vircotām mērcēm un vitamīniem bagātiem dārzeņu salātiem (tomātiem, sīpoliem, papriku), bulgāru vīnus un minerālūdeņus.

Gaļu bulgāri mēdz gatavot sautējumos ar dārzeņiem. Jogurtu lieto ar dažādām piedevām – ķiplokiem, cukuru, ievārījumu, kas ir arī daudzu zupu un otro ēdienu sastāvdaļa.

 

Agnese Marhele @ 2008-02-19 15:41:51

Azerbaidžāņu ēdienkarte  Atpakaļ     Tālāk  Franču ēdienkartePievienot komentāru:
Vārds:E-pasts:
Komentārs:

    Apskatīt visus komentārusVārds: Inga 16/12/09 12:23 pm
Bulgaru esanas parazas ir loti atskirigas no citam kulturam. Edot, vini nesteidzas, vakarino velu, biezi vien nebrokasto. No rita dzer kafiju - tadu, ka Italija, no automata. Espresso. Nemaz need treknu galju!! Viniem ir loti garsigi un interesanti edieni, it ipasi tie, kas gatavoti slegtos mala traukos - katra maja ta gatavo. Loti gardi darzeni un augli. Rakija - vinogu/aprikozu/persiku degvins - dzer baudot un nesteidzoties gandriz katru dienu ka aperativu mazas devas. Daudz dzer alu - ka neka, alus te nav alkohols, un tapec maksa 35 santimus (labs alins). Sobrid Bulgarija ir letakais alkohols, letakas viesnicas pie juras un juras udens saslist lidz 26 gradiem. Skaistas pludmales, kalni, alas udenskritumi. Un daudz senu tradiciju.
Gardaka virtuve kadu esmu garsojusi ir Bulgarija (un vegetariesiem un veganiem te butu paradize). Man jau ir!
Dietas plans, Dieta
Dieta, Dietas plans, Pienemties Svara
Uztura specialiste - Agnese Marhele
PowerPoint prezentacija draugiem
Kazu Pakalpojumi - Preceties.lv
Pievienot Favorītiem:
Pievienot Favoritiem - Click here to add this page to your favorites