aerobika

Uz Sākumu / Sporta Uzturs un Sports / Sports

Aerobika


Kāzu Pakalpojumu Katalogs

Aerobika ir ieguvusi plašu popularitāti. Ir dažādi aerobikas paveidi - aerobika ūdeni, hip- hop aerobika un citi. Aerobikai ir vienots mērķis, tā lieliski ietekmē sirdi un asinsvadu sistēmu.

Aerobika stiprina stāju un noņem stresu. Aerobikas vingrojumi sadedzina taukus, stimulē imūnsistēmu un palīdz novērst tauku nogulsnēšanos artērijās.

Aerobikas nodarbības var apmeklēt dažādu vecumu un auguma cilvēki. Šie vingrojumi mūzikas pavadījumā var būt ļoti dažādi, tas atkarīgs no instruktora. Tāpēc pirms izvēlies kādu konkrētu, noskaidro vai telpa ir piemērota (koka), vai pietiekoša ventilācija (kondicionieri).

Ar šo sporta veidu nevajadzētu nodarboties, ja ir kādas sirds slimības vai problēmas ar locītavām. Ja vēlies nodarboties ar aerobiku,- nodarbības nepieciešams apmeklēt regulāri, jo tikai tad tam ir nozīmes. Aerobika nav dažu reižu pasākums, bet gan nopietns fizisks darbs.

Aerobika palīdz cīnīties ar liekā svara problēmām.

Pirms aerobikas nodarbībām nav ieteicams ēst vismaz 2 stundas iepriekš. Pēc aerobikas nodarbībām divas stundas atturies no ēdiena, bet tā vietā iedzer ūdeni, pienu, tēju.

Agnese Marhele @ 2008-03-20 15:00:39

  Tālāk  BadmintonsPievienot komentāru:
Vārds:E-pasts:
Komentārs:

    Apskatīt visus komentārusVārds: Mārtiņš 22/03/09 2:39 pm
Vai e skā pusaudzis ari varu iet uz airobikas treniniem nu tas varc airobika izliekas vairak ka priekš sievietem vai vities ari iet !

Vārds: lalkali 25/11/10 7:55 pm
tieshaam labs apraksts par aerobiku

Vārds: zuziite 24/02/11 8:02 pm
Sveiki!!!!
runājot par aerobiku, varu ieteikt ļoti labu treneri Zaigu "servus plus" sporta klubā.....viņa vada aerobiku un fitnesu.....biju pie viņas trenējusies un rezultāti tiešām ir iespaidīgi.....viņa ir ļoti laipna un atsaucīga...iesaku visiem!!!! :D

Vārds: Cherry 03/08/11 3:11 am
At last! Soomene who understands! Thanks for posting!
Dietas plans, Dieta
Dieta, Dietas plans, Pienemties Svara
Uztura specialiste - Agnese Marhele
PowerPoint prezentacija draugiem
Kazu Pakalpojumi - Preceties.lv
Pievienot Favorītiem:
Pievienot Favoritiem - Click here to add this page to your favorites